Contact

Algemeen

Heeft u vragen en/of opmerkingen en wilt u contact opnemen met de vereniging? Dit kan via onderstaande contactgegevens.

Accomodatie    

Sportpark het Kerkveld                    
Kapittelstraat 1                                 
6095 BA Baexem
Tel: 0475-452353

Correspondentieadres

RKVB
p.a. Dorpstraat 76
6095 AJ Baexem
E-mail: info@rkvb.nl
Website: www.rkvb.nl

Social Media

Facebook
Twitter

Routebeschrijving

Klik hier voor een uitgebreide routebeschrijving.

E-mailadressen

Algemeeninfo@rkvb.nl
Voorzittervoorzitter@rkvb.nl
Secretarissecretaris@rkvb.nl
Jeugdsecretarisjeugdsecretariaat@rkvb.nl
Sponsorcommissiesponsoring@rkvb.nl
Wedstrijdsecretariswedstrijdsecretaris@rkvb.nl
Penningmeesterpenningmeester@rkvb.nl 
Toernooicommissietoernooi@rkvb.nl
Websitewebmaster@rkvb.nl