Jaarprogramma Senioren & Dames

Seizoen 2017 - 2018

Wedstrijd

Datum

Aanvang

Vriendschappelijk  
Panningen 1 - RKVB 1 zaterdag 26 augustus18.00 uur
Swalmen 1 - RKVB 1dinsdag 29 augustus19.30 uur
Roggel 2 - RKVB 2donderdag 31 augustus19.30 uur
   
Beker  
RKVB 1 - Leveroy 1zondag 3 september14.30 uur
Linne 3 - RKVB 2 9.30 uur
RKVB 3 vrij  
Eindse Boys VR2 - RKVB VR1 10.15 uur
   
Beker  
Horn 1 - RKVB 1zondag 10 september14.30 uur
RKVB 2 - Oranje Blauw'15 3 11.00 uur
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 - FC Maasgouw VR1 10.00 uur
   
Beker  
RKVB 1 - St. Joost 1zondag 17 september 14.30 uur
Bieslo 3 - RKVB 2 12.00 uur
RKVB 3 vrij  
Brevendia VR2 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB VR30+ 1 (locatie SVC 2000)vrijdag 15 september 20.00 uur20.00 uur
RKVB 35+ 1 (locatie Horn) 20.00 uur
   
RKVB 1 - DVO 1zondag 24 september14.30 uur
RKVB 2 - Merefeldia 4 12.00 uur
RKVB 3 - Heythuysen 3 12.00 uur
RKVB VR1 - Baarlo VR2 10.00 uur
   
Haelen 1 - RKVB 1zondag 1 oktober14.30 uur
Brevendia 3 - RKVB 2 11.00 uur
Haelen 3 - RKVB 3  10.00 uur
Haelen VR1 - RKVB VR1 11.00 uur
   
RKVB VR30+ 1 (locatie Roggel)vrijdag 6 oktober 20.00 uur
RKVB 35+ 1 (locatie RKVB) 20.00 uur
   
RKVB 1 - De Leeuw 1zondag 8 oktober14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 - Roggel 4 11.00 uur
RKVB VR1 - Reuver VR1 10.00 uur
   
MMC Weert 1 - RKVB 1zondag 15 oktober14.30 uur
Someren 8 - RKVB 2  10.00 uur
Laar 6 - RKVB 3 12.30 uur
RKSVN VR1 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Brevendia 1zondag 22 oktober14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB VR30+ 1 (locatie OVCS)vrijdag 27 oktober 20.00 uur
RKVB 35+ 1 (locatie SHH) 20.00 uur
   
Spaubeek 1 - RKVB 1zondag 29 oktober14.30 uur
Eindse Boyse 2 - RKVB 2 10.30 uur
GKC/RKHVC 4 - RKVB 3 12.30 uur
SVH'39/Vesta VR1 - RKVB VR1 12.30 uurf
   
RKVB 1 - FC Geleen Zuid 1zondag 5 november14.30 uur
RKVB 2 - Veritas 4 12.00 uur
RKVB 3 - Merefeldia 6 11.00 uur
RKVB VR1 - Bieslo VR2 10.00 uur
   
Roggel 1 - RKVB 1 (beker 2e ronde)donderdag 9 november19.30 uur
   
RKVB 1 - DVO 1 (restant wedstrijd)zondag 12 november14.30 uur
RKVB 2 - Maasgouw 2 12.00 uur
RKVB 3 - Maasgouw 3 11.00 uur
RKVB VR1 - Maasgouw VR1 10.00 uur
   
RKVB VR30+ 1 (locatie RKVB)vrijdag 17 november20.00 uur
RKVB 35+ 1 (locatie MBC'13) 20.00 uur
   
Lindenheuvel 1 - RKVB 1zondag 19 november14.30 uur
GKC/RKHVC 2 - RKVB 2 12.00 uur
HEBES 3 - RKVB 3 10.30 uur
HEBES VR1 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - VV ALFA SPORT 1zondag 26 november14.30 uur
RKVB 2 - Roggel 3 12.00 uur
RKVB 3 - RKESV 3 11.00 uur
RKVB VR1 - Kessel VR1 10.00 uur
   
Heksenberg 1 - RKVB 1zondag 3 december14.30 uur
Laar 4 - RKVB 2  9.30 uur
Leveroy 3 - RKVB 3 10.30 uur
SC Irene VR1 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Spcl. Leeuwen 1zondag 10 december14.15 uur
RKVB 2 - Horn 3 12.00 uur
RKVB 3 - Horn 4 11.00 uur
RKVB VR1 vrij  
   
VV HEBES 1 - RKVB 1zondag 17 december14.15 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 - DESM 1zondag 28 januari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
DVO 1 - RKVB 1zondag 4 februari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
Carnavalzondag 11 februari 
Inhaal/bekerZondag 18 februari 
   
RKVB 1 - MMC Weert 1zondag 25 februari14.30 uur
RKVB 2 - Someren 8 12.00 uur
RKVB 3 - Laar 6 11.00 uur
RKVB VR1 - RKSVN VR1 10.00 uur
   
De Leeuw 1 - RKVB 1zondag 4 maart14.30 uur
RKVB 2 vrij  
Roggel 4 - RKVB 3 12.15 uur
Reuver VR1 - RKVB VR1 11.00 uur
   
FC Geleen Zuid 1 - RKVB 1zondag 11 maart14.30 uur
Veritas 4 - RKVB 2  11.00 uur
Merefeldia 6 - RKVB 3 12.00 uur
Bieslo VR2 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Spaubeek 1zondag 18 maart14.30 uur
RKVB 2 - Eindse Boys 2 12.00 uur
RKVB 3 - GKC/RKHVC 4 11.00 uur
RKVB VR1 - SVH'39/Vesta VR1 10.00 uur
   
Brevendia 1 - RKVB 1zondag 25 maart14.30 uur
Roggel 3 - RKVB 2 11.00 uur
RKESV 3 - RKVB 3 11.30 uur
Kessel VR1 - RKVB VR1 12.00 uur
   
RKVB 1 - Lindenheuvel 1zondag 1 april14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 - Haelen 1zondag 8 april14.30 uur
RKVB 2 - Brevendia 3 12.00 uur
RKVB 3 - Haelen 3 11.00 uur
RKVB VR1 - Haelen VR1 10.00 uur
   
DESM 1 - RKVB 1zondag 15 april14.30 uur
Merefeldia 4 - RKVB 2 12.00 uur
Heythuysen 3 - RKVB 3 10.00 uur
Baarlo VR2 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Heksenberg 1zondag 22 april14.30 uur
RKVB 2 - GKC/RKHVC 2 12.00 uur
RKVB 3 - HEBES 3 11.00 uur
RKVB VR1 - HEBES VR1 10.00 uur
   
Beker/inhaalzondag 29 april 
Beker/inhaalzondag 6 mei 
   
VV ALFA SPORT 1 - RKVB 1zondag 13 mei14.30 uur
Maasgouw 2 - RKVB 2 12.00 uur
Maasgouw 3 - RKVB 3 11.30 uur
Maasgouw VR1 - RKVB VR1 10.30 uur
   
RKVB 1 - VV HEBES 1zondag 20 mei14.30 uur
RKVB 2 - Laar 4 12.00 uur
RKVB 3 - Leveroy 3 11.00 uur
RKVB VR1 - SC Irene VR1 10.00 uur
   
Spcl. Leeuwen 1 - RKVB 1zondag 27 mei14.30 uur
Horn 3 - RKVB 2 9.30 uur
Horn 4 - RKVB 3 10.30 uur
RKVB VR1 vrij