Programma voorjaar jeugd

Seizoen 2019 - 2020

Wedstrijd

Datum

Aanvang

Beker

  
RKVB JO19-1 - VV GKC/RKHVC JO19-2zaterdag 31 augustus14.45 uur
RKVB JO17-1 - VV HEBES JO17-1 13.45 uur
RKVB JO15-1G - FC Maasgouw JO15-1G UITGESTELD
RKVB JO13-1G - ST RKESV/GKC/RKHVC JO13-1 11.00 uur
RKVB JO11-1G - Heythuysen JO11-2G 10.00 uur
RKVB JO10-1G - Heythuysen JO10-1 9.30 uur
RKVB JO9-1G - ST RKESV/GKC/RKHVC JO9-1G 10.00 uur
RKVB JO8-1G - Haelen JO8-1G 9.30 uur
   
Linne JO19-1 - RKVB JO19-1zaterdag 7 september12.00 uur
Merefeldia JO17-2 - RKVB JO17-1 15.00 uur
MMC Weert JO15-2 - RKVB JO15-1 12.45 uur
Brevendia JO13-1 - RKVB JO13-1G 11.30 uur
ST Roggel/SVVH JO11-1G - RKVB JO11-1 9.30 uur
Haelen JO10-1 - RKVB JO10-1G 9.30 uur
VV HEBES JO9-1G - RKVB JO9G-1 VERVALLEN
VV HEBES JO8-1 - RKVB JO8-1G 9.30 uur
   
RKVB JO15-1G - FC Maasgouw JO15-1Gmaandag 9 september19.00 uur
   
RKVB JO19-1 - Veritas JO19-1zaterdag 14 september14.45 uur
RKVB JO17-1 - Horn JO17-1 13.00 uur
RKVB JO15-1G - Veritas JO15-1 13.00 uur
RKVB JO13-1G - FC Maasgouw JO13-1 11.00 uur
RKVB JO11-1G - Leveroy JO11-1 10.00 uur
RKVB JO10-1G - VV HEBES JO10-1 9.30 uur
RKVB JO9-1G - Leveroy JO9-1G 10.00 uur
RKVB JO8-1G - Heythuysen JO8-1G 9.30 uur
   

Competitie

  
FCV-Venlo JO19-3 - RKVB JO19-1zaterdag 21 september15.00 uur
Haelen JO17-2 - RKVB JO17-1 13.30 uur
ST Roggel/SVVH JO15-2G - RKVB JO15-1G 13.00 uur
Haelen JO13-1G - RKVB JO13-1G 11.00 uur
VV HEBES JO11-1 - RKVB JO11-1G 9.30 uur
Horn JO10-2G - RKVB JO10-1G 11.30 uur
SVH'39 JO9-2G - RKVB JO9-1G 10.00 uur
EVV JO8-2 - RKVB JO8-1G 9.00 uur
   
RKVB JO19-1 - Blerick JO19-2zaterdag 28 september14.45 uur
RKVB JO17-1 - MBC'13 JO17-2 13.00 uur
RKVB JO15-1G - Bieslo JO15-1 13.00 uur
RKVB JO13-1G - VV Born JO13-1 11.00 uur
RKVB JO11-1G - ST Roggel/SVVH JO11-2G 10.00 uur
RKVB JO10-1G - Bieslo JO10-2G 9.30 uur
RKVB JO9-1G - SVH'39 JO9-1  
RKVB JO8-1G - SVH'39 JO8-1 9.30 uur
   
RKVB JO19-1 - Helden JO19-2zaterdag 5 oktober14.45 uur
RKVB JO17-1 vrij  
RKVB JO15-1G - FC Maasgouw JO15-1G 13.00 uur
RKVB JO13-1G vrij  
RKVB JO11-1G - VV Kessel JO11-2G 10.00 uur
RKVB JO10-1G - VV HEBES JO10-2G 9.30 uur
RKVB JO9-1G - Linne JO9-2G 10.00 uur
RKVB JO8-1G - Haelen JO8-1G 9.30 uur
   
Haelen JO17-2 - RKVB JO17-1dinsdag 8 oktober19.30 uur
   
Baarlo JO19-2 - RKVB JO19-1zaterdag 12 oktober14.00 uur
Crescentia JO17-1G - RKVB JO17-1 13.00 uur
SHH JO15-3 - RKVB JO15-1G 13.45 uur
Spcl. Leeuwen JO13-1 - RKVB JO13-1G 13.00 uur
RKSVN JO11-3 - RKVB JO11-1G 9.30 uur
FC Roerdalen JO10-3G - RKVB JO10-1G 10.30 uur
Spcl. Leeuwen JO9-2 - RKVB JO9-1G 9.00 uur
MBC'13 JO8-1G - RKVB JO8-1G 10.00 uur
   
RKSVN JO15-2G - RKVB JO15-1G (beker)zaterdag 19 oktober14.00 uur
RKVB JO11-1G - VV GKC/RKHVC JO11-2G (beker) 10.00 uur
   
RKVB JO19-1 - Bieslo JO19-2zaterdag 26 oktober14.45 uur
RKVB JO17-1 - ST Roggel/SVVH JO17-2 13.00 uur
RKVB JO15-1G - MBC'13 JO15-2 13.00 uur
RKVB JO13-1G - Spcl. Susteren JO13-1 11.00 uur
RKVB JO11-1G - SV Oostrum JO11-3G 10.00 uur
RKVB JO10-1G - FC Roerdalen JO10-2 9.30 uur
RKVB JO9-1G - RKSVN JO3-3M 10.00 uur
RKVB JO8-1G vrij  
   
Kessel JO19-2 - RKVB JO19-1zaterdag 2 november15.00 uur
Wilhelmina'08 JO17-2 - RKVB JO17-1 11.30 uur
Reuver JO15-2 - RKVB JO15-1G 13.00 uur
SHH JO13-2G - RKVB JO13-1G 12.00 uur
MVC'19 JO11-3G - RKVB JO11-1G 9.00 uur
SV Heythuysen JO10-2M - RKVB JO10-1G 11.30 uur
Oranje Blauw'15 JO9-1 - RKVB JO9-1G 9.30 uur
Oranje Blauw'15 JO8-3G - RKVB JO8-1G 9.00 uur
   
RKVB JO19-1 - ST Koningslust/Grashoek JO19-1zaterdag 9 november14.45 uur
RKVB JO17-1 - Horn JO17-1 13.00 uur
RKVB JO15-1G - DES Swalmen JO15-2 13.00 uur
RKVB JO13-1G - ST EVV/Rios'31 JO13-1G 11.00 uur
RKVB JO11-1G - Wittenhorst JO11-4 10.00 uur
RKVB JO10-1G - Horn JO10-1 9.30 uur
RKVB JO9-1G - Horn JO9-1 10.00 uur
RKVB JO8-1G - SHH JO8-3 9.30 uur
   
ST Panningen/Eghel JO19-2 - RKVB JO19-1zaterdag 16 november13.30 uur
Leveroy JO17-1G - RKVB JO17-1 14.00 uur
ST SNA/Conventus JO15-2 - RKVB JO15-1G 11.00 uur
SNA JO13-1 - RKVB JO13-1G 11.00 uur
Reuver JO11-3 - RKVB JO11-1G 9.00 uur
SHH JO10-5 - RKVB JO10-1G 10.00 uur
ST Roggel/SVVH JO9-2G - RKVB JO9-1G 10.45 uur
Spcl. Leeuwen JO8-1 - RKVB JO8-1G 9.00 uur
   
Venlosche Boys JO19-3 - RKVB JO19-1zaterdag 23 november15.00 uur
DESM JO17-2G - RKVB JO17-1 13.15 uur
SVC 2000 JO14-1 - RKVB JO15-1G 13.30 uur
FC Ria JO13-1 - RKVB JO13-1G 11.00 uur
ST Sporting S.T/SVEB JO11-4 - RKVB JO11-1G 11.00 uur
SHH JO10-4G - RKVB JO10-1G 8.30 uur
MMC Weert JO9-2 - RKVB JO9-1G 9.00 uur
MMC Weert JO8-3 - RKVB JO8-1G 9.00 uur
   
RKVB JO19-1 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1zaterdag 30 november14.45 uur
RKVB JO17-1 - SHH JO17-4 13.00 uur
RKVB JO15-1G - VV HEBES JO14-1 13.00 uur
RKVB JO13-1G - DES Swalmen JO13-1 11.00 uur
RKVB JO11-1G - SV Venray JO11-4 10.00 uur
RKVB JO10-1G - SVC 2000 JO10-3 9.30 uur
RKVB JO9-1G - ST Roggel/SVVH JO9-3G 10.00 uur
RKVB JO8-1G - Conventus'03 JO8-1G 9.30 uur
   
Wittenhorst JO19-3 - RKVB JO19-1zaterdag 7 december15.00 uur
ST FC Oda/MMC Weert JO17-2 - RKVB JO17-1 14.30 uur
Veritas JO15-1 - RKVB JO15-1G 13.15 uur
FC Roerdalen JO13-1 - RKVB JO13-1G 12.30 uur
Blerick JO11-4 - RKVB JO11-1G 11.15 uur
SV Heythuysen JO10-1 - RKVB JO10-1G 10.30 uur
FC Roerdalen JO9-1G - RKVB JO9-1G 10.00 uur
Veritas JO8-1G - RKVB JO8-1G 9.00 uur