Nieuws

<< Terug naar de nieuwspagina

Kopen voor RKVB - Klik, shop en spaar!

Onze club heeft zich aangesloten bij Kopen voor je Club - de slimste clubactie van Nederland. Van elke online aankoop sparen we tot 8% van het aankoopbedrag voor onze club. Het werkt heel erg makkelijk en kost ons geen geld, geen tijd en geen moeite. Slechts één muisklik extra.

Een nieuwe laptop via Coolblue levert de club ongeveer 30 euro op. Een weekendje weg via Booking 25 euro en een complete vakantie via TUI of Expedia makkelijk meer dan 100 euro! Voor elke 250 euro kleding via Wehkamp (ook voor kinderen) krijgt de club ongeveer 20 euro! Dat zijn serieuze bedragen, zeker als iedereen meedoet! Veel kleine bedragen helpen natuurlijk net zo goed. Een bosje bloemen, gereedschap en kado’s voor alle verjaardagen koop je natuurlijk ook online. 

In totaal zijn er ongeveer 50 verschillende webwinkels: Coolblue, Wehkamp, Bijenkorf, Booking, Expedia, TUI, HEMA, Blokker, Gall&Gall, Jumbo, Kleertjes.com, Praxis, Greetz en nog veel meer. Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent voor onze club. Helemaal gratis en supermakkelijk! 

Hoe werkt het?

  1. KLIK voor elke aankoop eerst naar onze eigen speciale clubpagina
  2. SHOP zoals je bent gewend en zoveel je maar wilt
  3. SPAAR tot 8% van elke online aankoop

Bekijk onze clubpagina op Kopen voor je Club via: https://kopenvoorjeclub.nl/rkvb.

Hoe kun jij helpen?
Neem alvast een kijkje op de clubpagina en bekijk het aanbod van webwinkels. Je ziet er ook allerlei handige tips en hulpmiddelen waardoor jij met webwinkelen via Kopen voor RKVB eenvoudig geld kunt sparen voor onze club. Dit zijn de belangrijkste:

  • Bewaar de link naar de clubpagina op je buroblad, als favoriet of als opstartpagina van je browser
  • Installeer Kopen voor je Club Assistent voor in je browser
  • Bewaar de webpagina op je beginscherm van je iPhone of iPad
  • Volg Kopen voor je Club op Facebook en Instagram

Meer tips op de clubpagina: https://kopenvoorjeclub.nl/rkvb.

Just do it!
Door jouw extra muisklik kan onze club veel extra inkomsten verkrijgen.
Het is zonde als we dit “gevonden geld” niet voor onze club sparen.

Alvast dank namens bestuur RKVB en de sponsorcommissie.

Vragen? Neem contact op met de sponsorcommissie via sponsoring@rkvb.nl.

vr 02 okt 2020


Geef hieronder uw reactie op dit nieuwsitem

Leave this one empty:
Naam:
Don't fill in data here:
Reactie:
Don't put anythin in here:
CAPTCHA Image
Neem de code over
Nog geen reacties geplaatst