Jaarprogramma Senioren & Dames

Seizoen 2018 - 2019

Wedstrijd

Datum

Aanvang

Competitie

  
RKVB 1 - VV ALFA SPORT 1zondag 20 januari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 - Eindse Boys 4 11.00 uur
RKVB VR1 vrij  
   
Obbicht 1 - RKVB 1zondag 27 januari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 - Merefeldia 5 11.00 uur
RKVB VR1 - SVC 2000 VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - DVO 1 zondag 3 februari14.30 uur
RKVB 2 - SV Heythuysen 3 12.00 uur
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 - FC Roerdalen VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - De Leeuw 1zondag 10 februari14.30 uur
RKVB 2 - Haelen 4 12.00 uur
RKVB 3 - DESM 6 11.00 uur
RKVB VR1 - SHH VR2 10.00 uur
   
MMC Weert 1 - RKVB 1zondag 17 februari14.30 uur
Laar 6 - RKVB 2 12.30 uur
Wilhelmina'08 4 - RKVB 3 10.30 uur
RKSVN VR1 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie Spcl. Leeuwen)vrijdag 22 februari 20.00 uur
   
Langeberg 1 - RKVB 1zondag 24 februari14.30 uur
Leveroy 3 - RKVB 2 10.30 uur
RKSVO 5 - RKVB 3 10.00 uur
RKAVC VR1 - RKVB VR1 9.30 uur
   
Obbicht 1 - RKVB 1zondag 10 maart14.30 uur
RKVB 2 vrij  
Laar 5 - RKVB 3 12.30 uur
RKVB VR1 - SVC 2000 VR2 10.00 uur
   
RKVB 1 - SHH 1zondag 17 maart14.30 uur
RKVB 2 - Roggel 5 12.00 uur
RKVB 3 - Laar 5 11.00 uur
RKVB VR1 - SNA/MBC'13/EVV VR2 10.00 uur
   
VV ALFA SPORT 1 - RKVB 1zondag 24 maart14.30 uur
Merefeldia 7 - RKVB 2 10.00 uur
Merefeldia 5 - RKVB 3 11.00 uur
Roggel VR1 - RKVB VR1 10.30 uur
   
RKVB 1 - FC Geleen Zuid 1zondag 31 maart14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 - Merefeldia 5 11.00 uur
RKVB VR1 vrij  
   
Obbicht 1 - RKVB 1donderdag 4 april20.00 uur
   
RKVB 1 - Lindenheuvel/H'bloem 1zondag 7 april14.30 uur
RKVB 2 - VV HEBES 3 12.00 uur
RKVB 3 - RKSVV 2 11.00 uur
RKVB VR1 - Belfeldia VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - De Leeuw 1donderdag 11 april18.30 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie RKVB)vrijdag 12 april20.00 uur
   
FC Geleen Zuid 1 - RKVB 1zondag 14 april 14.30 uur
SV Heythuysen 3 - RKVB 2 10.00 uur
RKVB 3 vrij  
FC Roerdalen VR1 - RKVB VR1 10.30 uur
   
Eindse Boys 4 - RKVB 3donderdag 18 april20.00 uur
   
RKVB 1 - VV ALFA SPORT 1zaterdag 20 april18.00 uur
Laar 6 - RKVB 2 18.30 uur
   
RKVB 1 vrijzondag 21 april 
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 - Sittard 1maandag 22 april14.30 uur
   
Lindenheuvel/H'bloem 1 - RKVB 1zondag 28 april14.30 uur
RKVB 2 - Haelen 4 12.00 uur
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 - SHH VR2 10.00 uur
   
RKVB 1 - DVO 1zondag 5 mei14.30 uur
RKVB 2 - FC Maasgouw 4 12.00 uur
RKVB 3 - FC Maasgouw 3 11.00 uur
RKVB VR1 - FC Maasgouw VR1 10.00 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie SHH)vrijdag 10 mei20.00 uur
   
Brevendia 1 - RKVB 1zondag 12 mei14.30 uur
GKC/RKHVC/RKESV 4 - RKVB 2 11.00 uur
GKC/RKHVC 3 - RKVB 3 10.00 uur
SVC 2000 VR2 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Spaubeek 1zondag 19 mei14.30 uur
RKVB 2 - EMS 4 12.00 uur
RKVB 3 - RKESV 4 11.00 uur
RKVB VR1 - Veritas VR1 10.00 uur
   
VV HEBES 1 - RKVB 1zondag 26 mei14.30 uur
DESM 7 - RKVB 2 9.30 uur
MMC Weert 5 - RKVB 3 12.15 uur
VV Kessel VR1 - RKVB VR1 12.00 uur
   
RKVB 1 vrijdonderdag 30 mei 
Laar 6 - RKVB 2 12.30 uur
RKVB 3 - DESM 6 11.00 uur
RKVB VR1 - FC Roerdalen VR1 10.00 uur
   
RKVB 3 - Laar 5zondag 2 juni11.00 uur