Jaarprogramma Senioren & Dames

Seizoen 2018 - 2019

Wedstrijd

Datum

Aanvang

Beker

  
Roggel 1 - RKVB 1zondag 2 september14.30 uur
VV GKC/RKHVC 3 - RKVB 2 10.00 uur
RKVB 3 - SVVH 2 11.00 uur
RKVB VR1 - SNA/MBC'13/EVV VR2 10.00 uur
   
RKVB 1 - DESM 1zondag 9 september14.30 uur
RKVB 2 - EVV 4 12.00 uur
EMS 5 - RKVB 3 11.00 uur
Sporting Peel en Maas VR3 - RKVB VR1 12.00 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie SVC 2000)vrijdag 14 september20.00 uur
   
SV Leveroy 1 - RKVB 1zondag 16 september14.30 uur
Oranja Blauw'15 4 - RKVB 2 10.00 uur
Haelen 3 - RKVB 3 10.00 uur
Eindse Boys VR2 - RKVB VR1 10.15 uur
   

Competitie

  
De Leeuw 1 - RKVB 1zondag 23 september14.30 uur
Haelen 4 - RKVB 2 10.00 uur
DESM 6 - RKVB 3 9.30 uur
SHH VR2 - RKVB VR1 9.30 uur
   
RKVB 1 - MMC Weert 1zondag 30 september14.30 uur
RKVB 2 - Laar 6 12.00 uur
RKVB 3 - Wilhelmina'08 4 11.00 uur
RKVB VR1 - RKSVN VR1 10.00 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie RKVB)vrijdag 5 oktober20.00 uur
   
Spaubeek 1 - RKVB 1zondag 7 oktober14.30 uur
EMS 4 - RKVB 2 12.00 uur
RKESV 4 - RKVB 3 11.30 uur
Veritas VR1 - RKVB VR1 10.30 uur
   
RKVB 1 - VV HEBES 1zondag 14 oktober14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 - MMC Weert 5 11.00 uur
RKVB VR1 - VV Kessel VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Langeberg 1zondag 21 oktober14.30 uur
SNA 2 - RKVB 2 (beker) 11.00 uur
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 - FCV-Venlo VR2 (beker) 10.00 uur
   
RKVB 2 - DESM 7donderdag 25 oktober19.30 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie RKSVN)vrijdag 26 oktober20.00 uur
   
SHH 1 - RKVB 1zondag 28 oktober 14.30 uur
FC Maasgouw 4 - RKVB 2 11.30 uur
FC Maasgouw 3 - RKVB 3 11.30 uur
FC Maasgouw VR1 - RKVB VR1 8.30 uur
   
RKVB 1 - Obbicht 1zondag 4 november14.30 uur
RKVB 2 - GKC/RKHVC/RKESV 4 12.00 uur
RKVB 3 - GKC/RKHVC 3 11.00 uur
RKVB VR1 - SVC 2000 VR2 10.00 uur
   
RKVB 1 vrijzondag 11 november 
RKVB 2 - Leveroy 3 12.00 uur
RKVB 3 - RKSVO 5 11.00 uur
RKVB VR1 - RKAVC VR1 10.00 uur
   
RKVB VR30+1 (locatie Spcl. Leeuwen)vrijdag 16 november20.00 uur
   
DVO 1 - RKVB 1zondag 18 november14.30 uur
Roggel 5 - RKVB 2 11.00 uur
RKVB 3 vrij  
SNA/MBC'13/EVV VR2 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Brevendia 1zondag 25 november14.30 uur
RKVB 2 - Merefeldia 7 12.00 uur
RKVB 3 - Merefeldia 5 11.00 uur
RKVB VR1 - Roggel VR1 12.30 uur
   
Sittard 1 - RKVB 1zondag 2 december14.30 uur
VV HEBES 3 - RKVB 2 10.30 uur
RKSVV 2 - RKVB 3 12.00 uur
Belfeldia VR1 - RKVB VR1 9.30 uur
   
RKVB 1 - FC Geleen Zuid 1zondag 9 december14.30 uur
RKVB 2 - SV Heythuysen 3 12.00 uur
RKVB 3 - Eindse Boys 4 11.00 uur
RKVB VR1 - FC Roerdalen VR1 10.00 uur
   
Lindenheuvel/Heidebloem 1 - RKVB 1zondag 16 december14.30 uur
RKVB 2 vrij  
Laar 5 - RKVB 3 12.30 uur
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 - VV ALFA SPORT 1zondag 20 januari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
Obbicht 1 - RKVB 1zondag 27 januari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 - DVO 1 zondag 3 februari14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 - De Leeuw 1zondag 10 februari14.30 uur
RKVB 2 - Haelen 4 12.00 uur
RKVB 3 - DESM 6 11.00 uur
RKVB VR1 - SHH VR2 10.00 uur
   
MMC Weert 1 - RKVB 1zondag 17 februari14.30 uur
Laar 6 - RKVB 2 12.30 uur
Wilhelmina'08 4 - RKVB 3 10.30 uur
RKSVN VR1 - RKVB VR1 10.00 uur
   
Langeberg 1 - RKVB 1zondag 24 februari14.30 uur
Leveroy 3 - RKVB 2 10.30 uur
RKSVO 5 - RKVB 3 12.00 uur
RKAVC VR1 - RKVB VR1 9.30 uur
   
RKVB 1 - SHH 1zondag 17 maart14.30 uur
RKVB 2 - Roggel 5 12.00 uur
RKVB 3 - Laar 5 11.00 uur
RKVB VR1 - SNA/MBC'13/EVV VR2 10.00 uur
   
VV ALFA SPORT 1 - RKVB 1zondag 24 maart14.30 uur
Merefeldia 7 - RKVB 2 10.00 uur
Merefeldia 5 - RKVB 3 11.00 uur
Roggel VR1 - RKVB VR1 10.30 uur
   
RKVB 1 - Lindenheuvel/H'bloem 1zondag 7 april14.30 uur
RKVB 2 - VV HEBES 3 12.00 uur
RKVB 3 - RKSVV 2 11.00 uur
RKVB VR1 - Belfeldia VR1 10.00 uur
   
FC Geleen Zuid 1 - RKVB 1zondag 14 april 14.30 uur
SV Heythuysen 3 - RKVB 2 10.00 uur
Eindse Boys 4 - RKVB 3 11.00 uur
FC Roerdalen VR1 - RKVB VR1 10.30 uur
   
RKVB 1 - Sittard 1zondag 21 april14.30 uur
RKVB 2 vrij  
RKVB 3 vrij  
RKVB VR1 vrij  
   
RKVB 1 vrijzondag 5 mei 
RKVB 2 - FC Maasgouw 4 12.00 uur
RKVB 3 - FC Maasgouw 3 11.00 uur
RKVB VR1 - FC Maasgouw VR1 10.00 uur
   
Brevendia 1 - RKVB 1zondag 12 mei14.30 uur
GKC/RKHVC/RKESV 4 - RKVB 2 11.00 uur
GKC/RKHVC 3 - RKVB 3 10.00 uur
SVC 2000 VR2 - RKVB VR1 10.00 uur
   
RKVB 1 - Spaubeek 1zondag 19 mei14.30 uur
RKVB 2 - EMS 4 12.00 uur
RKVB 3 - RKESV 4 11.00 uur
RKVB VR1 - Veritas VR1 10.00 uur
   
VV HEBES 1 - RKVB 1zondag 26 mei14.30 uur
DESM 7 - RKVB 2 9.30 uur
MMC Weert 5 - RKVB 3 12.15 uur
VV Kessel VR1 - RKVB VR1 12.00 uur